Big Farm

Kategorie: MMO-RPG hryStrategické hryBudovatelské hryPro holky

MMO Big Farm - staň se zemědělcem co buduje a stará se o svou vlastní farmu.

   Začni hrát Big Farm zdarma   
Úkolem je přesně to, co samotný název již napovídá – tedy ze zchátralé farmy, kterou Ti odkázal strýček Jack, vybudovat farmu obrovskou a dokonale prosperující.

V Big Farm na Tě čeká nelehký úkol, nicméně ti opravdu dobří a vytrvalí se dostanou až na samotný vrchol „farmářského světa“. Big Farm lze hrát v módu jednoho hráče, ta pravá zábava ovšem nastane teprve tehdy, když pozveš své přátele, případně si tuto hru můžeš užít s lidmi z celého světa.

Aktuálně má tato hra dnes již přes jeden milion pravidelných hráčů. Hra je zcela zdarma, stačí se jen zaregistrovat a pak už jen hrát ve světě hospodářských zvířat, rostlin, půdy, zemědělských budov a strojů.

Nejdříve jsou připraveny jednoduché úkoly, které v podstatě suplují ukázky ovládání, následně ovšem začne být hra těžší. Budeš muset sázet plodiny a sklízet úrodu, kterou budeš následně dále zpracovávat a prodávat na místním tržišti. Za utržené peníze pak můžeš investovat do vylepšení Tvé farmy.

Nejen rostlinami však je živo každé prosperující hospodářství. V Big Farm se budeš muset také starat o nejrůznější zvířata, která lze navíc využívat pro práci na poli nebo je výhodně prodat.   Hraj Big Farm zdarma   

Videa ze hry Big Farm   Začni hrát zdarma   

Nové TOP hry

Vyzkoušej také!

Upozornění

Chystáš se vstoupit na stránky obsahující explicitní herní zábavu, ktrá nemusí být pro tebe vždy vhodná. Pokud nechceš pařit žádné hry, opusť prosím tento web.

VSTOUPIT Odejít