Rail Nation

Kategorie: MMO-RPG hryStrategické hry

Rail Nation - Kouzlo železnice – milióny nadšenců na celém světě tráví svůj volný čas koníčky souvisejícími s železnicí, lokomotivami a jízdními řády. Již existují úspěšné deskové i počítačové hry a televizní seriály věnované tomuto tématu – ale až doteď neexistovala žádná současná prohlížečová hra s touto tematikou, která by zaujala pozornost veřejnosti.

   Začni hrát Rail Nation zdarma   
Ve hře Rail Nation si můžou všichni fandové strategických her a železnice založit svou vlastní železniční společnost, organizovat výnosné transporty zboží a spojovat se s ostatními hráči do asociací, aby společně či samostatně vyhráli hru.

Jelikož pohyb je v železniční dopravě naprosto zásadní, je Rail Nation založen na dynamické mapě krajiny s 3D modely vlaků. Každý moderní železniční magnát musí zvyšovat osobní bohatství a prestiž pro svou asociaci v přímém souboji s ostatními asociacemi. Výpočty tras a cen zboží probíhají v reálném čase. Efektivní cesty musí být plánovány společně s podrobnými jízdními řády pro převoz celkem 48 různých druhů zboží. Rostoucí zisky můžou být využity ke zvětšování vozového parku, který může zahrnovat až 36 různých parních, naftových či elektrických lokomotiv a 48 typů vagónů.

Během hry může asociace obsluhovat více a více měst a čelit výzvám v soutěžích o velkoobjemové transporty zboží s ostatními hráči. Exkluzivní licence generují další příjmy navíc. Cílené dodávky zboží do měst ovlivňují jejich růst a dlouhodobý rozvoj.

Nesmíme zanedbat ani infrastrukturu nádraží. Díky možnosti založení asociace klade Rail Nation velký důraz na spolupráci s přáteli, spojenci a dokonce i s rivaly. Společně můžou hráči najímat důležité osobnosti, s jejichž pomocí získají herní výhody. Na serveru hraje celkem několik tisíc hráčů spolu i proti sobě.

Rail Nation je uživatelsky přívětivý díky podrobnému tutoriálu i pokročilejším možnostem, což dělá hru stejně přístupnou začátečníkům i zkušeným hráčům. Každé herní kolo trvá 3–4 měsíce a skládá se ze šesti navazujících železničních epoch. V následném závěru hry hráči vedou své asociace do závěrečného boje.

Rail Nation je možné hrát zdarma ve všech nejpoužívanějších prohlížečích. Za nepříliš velké částky peněz si můžou prémioví zákazníci užít různé výhody, které jim pomáhají efektivněji stavět a využívat lokomotivy.

Tak neváhej a zažij kouzlo železnice!


   Hraj Rail Nation zdarma   

Videa ze hry Rail Nation   Začni hrát zdarma   

Nové TOP hry

Vyzkoušej také!

Upozornění

Chystáš se vstoupit na stránky obsahující explicitní herní zábavu, ktrá nemusí být pro tebe vždy vhodná. Pokud nechceš pařit žádné hry, opusť prosím tento web.

VSTOUPIT Odejít