Armored Warfare

Kategorie: MMO-RPG hryVálečné hryStrategické hry

VÍTEJ, VELITELI! Armored Warfare to jsou otřesné ocelové příšery, nejnebezpečnější bojiště po celém světě a svět plný ohně. Máš to, co potřebuješ, aby jsi se dostal do plamenů boje? Zjisti více o fascinujícím a nebezpečném světě Armored Warfare!

   Začni hrát Armored Warfare zdarma   
Armored Warfare je multiplayerová hra zdarma zaměřená na tanky.

MODERNÍ VOJENSKÉ VYBAVENÍ
Použij ocelové obry, abys setřel nepřátele z obličeje země! Použij nejmocnější nástroje na ničení vynalezené lidstvem: silně ozbrojené tanky a dělostřelectvo. V Armored Warfare budeš schopen řídit a bojovat v nejmocnějších obrněných vozidlech z desítek zemí po celém světě.

PŘIPOJ SE DO SPOLEČNÝCH MISÍ
Spoj se s přáteli, aby jsi provedl nejtěžší úkoly, které ti byly zaslány příkazem. Tyto úkoly se budou lišit v závislosti na vybraném vozidle. Pouze dobře koordinované týmy budou schopny překonat nepřítele! Ohromné síly nepřítele, ovládané umělou inteligencí, představují vážnou překážku k vítězství.

MODERNÍ GRAFIKA
Armored Warfare využívá technologii CryENGINE 3, která zajišťuje pocit úplného ponoření do hry. Ve hře najdeš spoustu dokonalých grafických detailů jako třeba sprej z vodních překážek, kapky deště obklopující nepřítele, kouřové zříceniny a další překážky - vstup do virtuálního světa, který se však naprosto podobá realitě!

BYTVY NA VELKÉ VZDÁLENOSTI
Zapoj se do náročného a ​​rychlého boje proti hráčům. Spolupracuj se svými spojenci a prováděj chytré taktiky a manévry, aby jsi se vymanil z nepřátelského útoku v bitvě a nepřátelé se tak dostali pod tvou kontrolu. Armored Warfare se snadno učí, ale je náročné ho zvládnout.

MODERN BOJIŠTĚ
Bojuj v hotspotech po celém světě od zmrzlých tunder až po sluncem spálené pouště. Nebo jdi do bitvy v místech, která by mohla být středem moderního vojenského konfliktu, jako jsou ropné rafinérie, přístavní zařízení a populační centra. Zapoj se do bojů 21. století.

TAK JDI DO AKCE


   Hraj Armored Warfare zdarma   

Videa ze hry Armored Warfare   Začni hrát zdarma   

Nové TOP hry

Vyzkoušej také!

Upozornění

Chystáš se vstoupit na stránky obsahující explicitní herní zábavu, ktrá nemusí být pro tebe vždy vhodná. Pokud nechceš pařit žádné hry, opusť prosím tento web.

VSTOUPIT Odejít