Heavy Metal Machines

Kategorie: MMO-RPG hryVálečné hryStrategické hrySCI-FI hry

Heavy Metal Machines je FREE TO PLAY multiplayerová hra. Je to unikátní rychlá akční hra s bojovými vozidly zasazená do post-apokalyptického světa s názvem Heavy Metal.

   Začni hrát Heavy Metal Machines zdarma   
V Heavy Metal Machines neexistuji žádná pravidla. Je to rychlá a akční hra, která má hloubku, super strategii a jasný cíl. V Heavy Metal Machines budeš bojovat, abys chytil bombu a přivezl ji na základnu nepřátel, zatímco jsi svými nepřáteli pronásledován a ti tě chtějí neúprosně zlikvidovat kvůli stejnému aby dosáhli stejného cíle.

Jakmile jsi uvnitř arény, musíš spolupracovat se svým týmem, abys uchopil bombu, která se objeví uprostřed arény a dopravil jí do základny nepřítele. Soupeř se bude snažit dělat totéž. Pokud přijdeš o bombu a chytí ji nepřítel, snažte se ji zase zmocnit než ji dopraví na vaši základnu.

Klíčové vlastnosti:

Svět jako takový zmizel, Apokalypsa skončila a zůstaly jen stroje Heavy Metal. Vítej ve světě vozidel, šílenství, chaosu a neúprosné destrukce, kde přežijí jen ti nejschopnější. Musíš ničit nepřátele abys přežil.
ADRENALIN je tvoje HLAVNÍ PALIVO! Chyť bombu, nech ji na nepřátelské základně a snaž se přežít. Doruč bombu a nenech se někým nebo něčím zastavit.

Užívej si tuto velkou jízdu s přáteli, nenechávej si toto šílenství jen pro sebe. Zažij tuto post-apokalyptickou pařbu Heavy Metal Machines se všemi svými přáteli!   Hraj Heavy Metal Machines zdarma   

Videa ze hry Heavy Metal Machines

Hra Heavy Metal Machines


   Začni hrát zdarma   

Nové TOP hry

Vyzkoušej také!

Upozornění

Chystáš se vstoupit na stránky obsahující explicitní herní zábavu, ktrá nemusí být pro tebe vždy vhodná. Pokud nechceš pařit žádné hry, opusť prosím tento web.

VSTOUPIT Odejít