Forge of Empires

Kategorie: MMO-RPG hryStrategické hryBudovatelské hry

MMORTS Forge of Empires - z vůdce malého kmene v době kamenné se staneš králem své středověké říše s velkým hlavním městem.

   Začni hrát Forge of Empires zdarma   
Ve Forge of Empires budeš v čele vlastního impéria: vystav své město, veď ho skrze historii, vyzkoumej nové technologie, dobývej svět a přemož své rivaly.

Cíl hry - cesta k úspěchu vede skrze chytré využívání zdrojů - pouze pokud nalezneš správný poměr mezi příjmy a výdaji, budeš moci vyzkoumat nové technologie, vylepšit své město a vydat se na cestu slávy a úspěchu.

Hlavní část hry se odehrává ve Tvém městě a na mapě kontinentu, ale interakce s hráči ve Tvém sousedství jsou klíčem k úspěchu a zábavě. Obchoduj s nimi a získávej tak potřebné suroviny a zboží. Navštiv jejich města a pomoz jim nebo vezmi svou armádu, vyzvi je k boji a dokaž tak, že jsi úspěšný a schopný vojevůdce. V neposlední řadě můžeš vystavět slavné velkolepé budovy. K tomu však zpravidla budeš potřebovat pomoc svých přátel a sousedů.   Hraj Forge of Empires zdarma   

Videa ze hry Forge of Empires

Upoutávka na hru
YouGames.cz - Forge of Empires, úvod do hry


   Začni hrát zdarma   

Nové TOP hry

Vyzkoušej také!

Upozornění

Chystáš se vstoupit na stránky obsahující explicitní herní zábavu, ktrá nemusí být pro tebe vždy vhodná. Pokud nechceš pařit žádné hry, opusť prosím tento web.

VSTOUPIT Odejít