Dinosaur Park

Kategorie: MMO-RPG hryBudovatelské hryPro holky

Dinosaur Park – Primeval Zoo: Je to senzace: Konečně se vědcům podařilo odchovat živé dinosaury! Teď přicházíš ty, super vedoucí, a vytváříš dinosauří zoo plnou pravěkých zvířat!

   Začni hrát Dinosaur Park zdarma   
Ve hře Dinosaur Park – Primeval Zoo se z vajíčka vylíhnou malí dinosauři a hned je kolem nich pěkně nebezpečno. Rychle postav vhodné ohrady a vybav je koryty, napajedly a hřišti. Taky budeš moci o své dinosaury pečovat a bavit je – pak se budou cítit jako doma. Co můžeš v této dinosauří hře dělat?

- Chovat dinosaury z různých časových epoch
- Zaopatřovat prehistorická zvířata vodou a krmivem a povzbuzovat je ke hře
- Tvořit park podle svých vlastních přání
- Budovat pro návštěvníky prodejní stánky
- Zaměstnávat personál, který ti bude pomáhat s tvými úkoly
- Zažij dinosaury na vlatsní kůži

Nadchne tě množství malých detailů v animacích dinosaurů: Prehistorická zvířata reagují na vše, co děláš. Když naplníš koryta, můžeš sledovat, jak se z toho radují. Podobně to funguje i se hřištěm. Každý druh ohrady má své vlastní, individuální předměty, které se hodí pro potřeby různých dinosaurů. Tak si může triceratops užívat zábavu s kamenem a písčitou jámou, zatímco velociraptor si bude moci hrát s hracím stromem.

V této tycoon hře nesmí chybět ani král pravěkých monster – T-Rex. Ten bude v ohradě samozřejmě potřebovat dostatek místa a nejlépe i napajedlo.

Čiperní dinosauři jsou pochopitelně absolutní magnet na diváky, nicméně v této hře máš i další možnosti, jak do dino zoo přilákat návštěvníky. Díky chovu pravěkých zvířat získáš mláďata dinosaurů, která se u návštěvníků těší mimořádné oblibě. Tvůj dino park bude moci být ještě barevnějším i díky kioskům a stánků, které ti navíc zajistí i tolik potřebný příjem. Budou se ti tak plnit pokladny a ty budeš mít peníze na další investice. Tak bude moci tvůj dino zoo park dál růst a stane se z něj absolutní jurský Highlight.

Hraj Dinosaur Park – Primeval Zoo hned teď a užij si dlouho zapomenutý svět dinosaurů!


   Hraj Dinosaur Park zdarma   

Videa ze hry Dinosaur Park   Začni hrát zdarma   

Nové TOP hry

Vyzkoušej také!

Upozornění

Chystáš se vstoupit na stránky obsahující explicitní herní zábavu, ktrá nemusí být pro tebe vždy vhodná. Pokud nechceš pařit žádné hry, opusť prosím tento web.

VSTOUPIT Odejít